search user user

ЕPUB.com.ua – крамниця електронних книг з антипіратським захистом

Ми – інтернет-книгарня, що пропонує читачам ліцензовану електронну книгу українською мовою з антипіратським захистомКоли, як не зараз, позбуватися російської згубної звички ширити піратські копії? Саме тому авторське право та підтримка наших видавців – гостро на часі!

З початком війни в Україні становище українських видавництв різко погіршилось. У понад 20% видавництв пошкоджено офіси та склади, а столиця книгодрукування Харків, де видавалось 80% накладів, донедавна знаходилася під постійними обстрілами. Багато видавництв мають проблеми з друком нових книг через війну, нестачу паперу, виробничих потужностей та обігових коштів. Логістика дистрибуції паперових книг теж значно ускладнена.

Вагомою альтернативою є електронна книга: ви читаєте, зменшуєте кількість використаного паперу та одночасно підтримуєте українських видавців. Чи не чудовий свідомий вибір на користь розвитку України та саморозвитку?

Це спонукало нас створити цей проект задля підтримки сучасних українських видавництв та авторів в час, коли російські ракети, танки та солдати намагаються зруйнувати наші міста та села. 

Ми отримуємо сучасні ліцензійні твори, що опубліковані видавцями на платформі Елібрі. Ціни на електронні видання визначають самі видавці, а унікальні водяні знаки в електронній книзі допомагають захисту від піратського їх поширення. В описі книг ви знайдете посилання на демо-фрагменти книг, що допоможе прийняття рішення перед купівлею книги.

ЕPUB.com.ua постійно наповнюється популярними виданнями найкращих українських видавництв, щоденно кількість книжок зростає. Слідкуйте за оновленнями. Чекаємо вас у нашій е-книгарні.

Неймовірні люди люблять свою країну і свої е-книжки!

Щиро ваші,
команда ЕPUB.com.ua

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.