search user user

Оплата і доступ до книг

Інтернет-магазин https://epub.com.ua пропонує лише електронні книги та аудіокниги. Їхній контент доступний тільки у вигляді файлів в електронному (цифровому) форматі.

Щоби замовити електронні книги та аудіокниги Покупець повинен зареєструватися на сайті https://epub.com.ua. Отримати доступ до завантаження електронних книг та аудіокниг можна лише після оформлення замовлення та його повної оплати. Здійснити онлайн-оплату за електронні книги та аудіокниги можна банківською карткою Visa або MasterCard через одного з операторів з прийому і проведення платежів, що представлені на Сайті, і якого Покупець обирає самостійно.

null

Після здійснення оплати  Продавець в межах нормально необхідного для цього часу (як правило – декілька хвилин) надає доступ Покупцеві для завантаження електронної книги чи аудіокниги в особистому кабінеті. Контент зберігається у особистому кабінеті Покупця у відповідному розділі без обмеження у часі.

Файли контенту надаються для завантаження Покупцям у тому вигляді, у якому були отримані від правоволодільців. Можливими форматами файлів Контенту можуть бути для електронних книг – EPUB, MOBI та PDF, а для аудіокниг – та MP3. Для завантаження будуть доступні ті формати Контенту, які були зазначені в описі книги на момент підтвердження Замовлення.

В разі здійснення Покупцем оплати контенту та неможливості його завантажити з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем (що виникли на стороні та з вини Покупця), повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином. Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий неробочий файл, який неможливо відтворити чи зберегти (якщо це доведено після перевірки Продавцем) та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу. В усіх інших випадках Контент вважається таким, що є належної якості, і поверненню та обміну не підлягає.

Детальніше про умови і порядок замовлення, оплати та надання доступу до книг читайте на сторінці Публічна оферта Інтернет-магазину EPUB.COM.UA.

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.