search user user
Регіна Бретт

Регіна Бретт

Регіна Бретт (народилася 31 травня 1956) — американська письменниця, надихаючий оратор, автор подкастів і газетний оглядач. Їй вдалось побудувати блискучу журналістську кар’єру. Писала колонки для The Plain Dealer, найбільшої газети Огайо. За свою кар’єру Бретт написала понад 2500 газетних колонок.

Свій непростий життєвий шлях і досвід, ті уроки, які вона винесла для себе, Регіна Бретт публікувала в авторській колонці в газеті під назвою «50 життєвих уроків», яка одразу стала однією з найпопулярніших в історії видання.

Дебютна книжка «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» здобула визнання читачів по всьому світу та отримала схвальні відгуки критиків. Видання «The New York Times» визнало книжку бестселером.

Сама ж авторка двічі ставала фіналісткою престижної Пулітцерівської премії та була відзначена різноманітними літературними нагородами. 

У своїй книжці «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна Бретт перетворила 50 уроків на глибоко особисті, зворушливі, іноді смішні есе. Захоплююча, мудра, оптимістична книжка змушує читачів задуматися над своїм життям, як можна зробити його ще цікавішим і кращим. 

Електронні книги Регіни Бретт можна купити на нашому сайті.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.