search user user
Ізабель Абеді

Ізабель Абеді

Ізабель Насрін Абеді — німецька письменниця, відома своїми книжками для дітей та юнацтва.  Після закінчення школи вона поїхала в Лос-Анджелес на стажування. За рік вона повернулася до Німеччини, де закінчила навчання на копірайтера.

Ізабель завжди мріяла стати дитячою письменницею і одного разу вона втілила свою мрію у життя, випустивши свою першу книгу. Всесвітню славу Абеді здобула після виходу першої історії про пригоди веселої дівчинки Лоли “Лола шукає подругу”, яка одразу стала бестселером. Книги про Лолу мали великий успіх у Німеччині та були перекладені кількома мовами, зокрема й українською. Їх люблять як діти, так і дорослі за їхні жваві персонажі та цікаві історії.

Окрім серії про Лолу, Абеді написала цілий ряд окремих книг для юних читачів. Ці книжки охоплюють широкий спектр тем, від труднощів дорослішання до важливості відстоювати те, що є правильним та важливим для тебе.

Творчість Абеді була відзначена кількома нагородами та відзнаками. Вона отримала кілька літературних премій за свої дитячі книжки, зокрема, Німецькою молодіжною літературною премією, австрійською премією Buchliebling, Fantasy Award, а також неодноразово входили до списків найкращих книг для підлітків. Її твори отримали високу оцінку як критиків, так і читачів.

Окрім письменницької діяльності, Абеді також бере активну участь у літературній спільноті. Вона часто проводить презентації та майстер-класи з письма та оповідання і є рішучим захисником важливості книг і читання в житті дітей. Абеді залишається скромною та відданою своїй справі. Вона продовжує писати нові книги та надихати юних читачів своїми історіями про мужність, дружбу та пригоди.

Розгорнути

Ізабель Абеді: електронні книги українською

Ізабель Насрін Абеді — німецька письменниця, відома своїми книжками для дітей та юнацтва.  Після закінчення школи вона поїхала в Лос-Анджелес на стажування. За рік вона повернулася до Німеччини, де закінчила навчання на копірайтера. Ізабель завжди мріяла стати дитячою письменницею і одного разу вона втілила свою мрію у життя, випустивши свою першу книгу. Всесвітню славу Абеді здобула після виходу першої історії про пригоди веселої дівчинки Лоли "Лола шукає подругу", яка одразу стала бестселером. Книги про Лолу мали великий успіх у Німеччині та були перекладені кількома мовами, зокрема й українською. Їх люблять як діти, так і дорослі за їхні жваві персонажі та цікаві історії. Окрім серії про Лолу, Абеді написала цілий ряд окремих книг для юних читачів. Ці книжки охоплюють широкий спектр тем, від труднощів дорослішання до важливості відстоювати те, що є правильним та важливим для тебе. Творчість Абеді була відзначена кількома нагородами та відзнаками. Вона отримала кілька літературних премій за свої дитячі книжки, зокрема, Німецькою молодіжною літературною премією, австрійською премією Buchliebling, Fantasy Award, а також неодноразово входили до списків найкращих книг для підлітків. Її твори отримали високу оцінку як критиків, так і читачів. Окрім письменницької діяльності, Абеді також бере активну участь у літературній спільноті. Вона часто проводить презентації та майстер-класи з письма та оповідання і є рішучим захисником важливості книг і читання в житті дітей. Абеді залишається скромною та відданою своїй справі. Вона продовжує писати нові книги та надихати юних читачів своїми історіями про мужність, дружбу та пригоди.

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.