search user user

Еріка Леонард Джеймс

Е. Л. Джеймс – англійська письменниця, всесвітню популярність якій принесла трилогія еротичних романів «Пятьдесят оттенков серого». Ці твори стали справжньою сенсацією та розійшлися по світу мільйонними тиражами. І якщо ви захоплюєтеся сучасною мелодраматичною літературою з вираженою еротичної лінією, то вам неодмінно варто купити книги Е. Л. Джеймс.

Біографія

Еріка Леонард Джеймс – літературний псевдонім, справжнє ім’я автора Еріка Мітчелл. Народилась майбутня письменниця 7 березня 1963 року в Лондоні. Про те, як пройшли її дитячі роки практично нічого невідомо. Після школи вона вступила до Кентського університету, однак не стала присвячувати своє життя науковій кар’єрі, а вибрала телебачення. Отримавши диплом про вищу освіту, дівчина кілька років працювала асистенткою в школі телебачення, а потім перейшла працювати адміністратором на великий англійський канал.

Творчість та книги Еріка з раннього дитинства мріяла про літературну кар’єру. Як і більшість дівчат, вона була досить романтичною натурою та мріяла писати книги про кохання, які б хотілося перечитувати знову і знову. Проте довгий час вона не наважувалась писати книги, так як на першому місці для неї завжди була сім’я та кар’єра.

Спробувати себе на літературній ниві Е. Л. Джеймс зважилася тільки у 2010 році, після того, як прочитала цикл молодіжних романів «Сумерки». І вже у 2011 році увазі читачів був представлений еротичний роман з елементами БДСМ «Пятьдесят оттенков серого». Концентрація на внутрішньому світі персонажів, їхні емоції та величезна кількість еротичних сцен приніс твору скандальну популярність. На диво, продовження серії – романи «На пятьдесят оттенков темнее» та «Пятьдесят оттенков свободы» вийшли не менш цікавими та зробили Е. Л. Джеймс ще більш відомою.

Сьогодні Е. Л. Джеймс живе у зеленому передмісті Лондона. Вона вийшла заміж за успішного режисера та сценариста Найла Леонардо. Пара живе щасливо та виховує двох чудових дітей. На даний час відомо, що письменниця працює над створенням нового роману про кохання, який буде написаний від особи головного героя перших трьох творів – Крістіана Грея.

Розгорнути

Еріка Леонард Джеймс: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.