search user user

Г'ю Лорі

Г’ю зробив дуже успішну кар’єру коміка на британському телебаченні. Разом з популярним комедійним актором Стівеном Фраєм він брав участь у культовому шоу «Трохи Фрая та Лорі»(A Bit of Fry & Laurie), а також з’являвся в епізодичних ролях знаменитого комедійного серіалуЧорна гадюка, де він грав разом з Роуеном Аткінсоном. Але справжнє визнання критиків і національна любов прийшли до Г’ю Лорі після того, як він зіграв роль Берті Вустера у серіалі«Дживс і Вустер», заснованому на творахПелема Вудгауза, у дуеті з Фраєм.

Г’ю Лорі був режисером ряду телепередач і реклам, склав і записав величезну кількість пісень, друкувався в газетіLondon’s The Daily Telegraph. Г’ю записав величезну кількість аудіокниг.

Окрім роботи на телебаченні, Г’ю Лорі є також автором шпигунського детектива «Торговець зброєю» (The Gun Seller[en], 1996), який уже було адаптовано у кіносценарій. Заплановане продовження — «Паперовий воїн» (The Paper Soldier[en]) — мало бути випущене у 2009 році, проте станом на 2017 книгу так і не опубліковано.

Розгорнути

Г'ю Лорі: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.