search user user
Ієн Флемінг

Ієн Флемінг

1908-1964

Ієн Флемінг – британський письменник і журналіст, автор романів про супершпигуна Британської таємної служби Джеймса Бонда. Народився в сім’ї члена парламенту Валентина Флемінга та світської левиці Евелін Сен-Круа Флемінг.

У роки Другої світової війни працював у британській розвідці. Керував рядом таємних операцій, що стало надійним підґрунтям для написання 12 романів та двох збірок оповідань про нескоримого і пристрасного агента.

У 1946 році Ян Флемінг пішов у відставку й оселився на Ямайці. Саме там, щоб відволіктись від весільних приготувань, написав свій перший роман “Казино Руаяль” (1953). Його успіх був шаленим. Видавець запропонував написати автору ще щось у тому ж дусі. Відтоді майже щороку Ян Флемінг тішив читачів новим романом про гламурного і відчайдушного агента 007. Серйозні критики довго не могли змиритись із творчістю автора, дорікаючи йому за надмірну сексуальність головного героя та сцени насильства. Але незважаючи на це популярність письменника тільки зростала. Гонорар за роман “Діаманти назавжди” (1956) дозволив Флемінгу придбати замок XVIII століття у Кентербері неподалік від Лондона.

У творчості письменника порушувались теми англо-американських відносин, положення Британії у світі, боротьби добра і зла (“Голдфінгер”), діяльності “п’ятої колони” (“Живи і дай померти”).. Тож читаючи книги Яна Флемінга, також і в електронному форматі, Ви неодмінно перенесетесь на арену подій світового масштабу із загрозами глобальних катастроф та “машинами судного дня”. 

“Хто ж Ви, містер Бонд?” Який Ви, містер Бонд? Дізнайтесь це, потрапивши в халепу, грайте і перемагайте разом з ним. З Бондом. Джеймсом Бондом.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.