search user user

Ірина Власенко

Ірина Власенко здобула освіту у Київському Національному педагогічному університеті імені М.Драгоманова, факультет російської філології (спеціальність вчитель російської мови і літератури). Працювала вчителем російської мови і літератури в Києві, а після заміжжя у російському місті Нижній Новгород.

З 2002 року проживає в місті Києві. Працювала менеджером з продажів у різних компаніях. Захоплювалася популярною психологією. Пробувала себе у ролі позаштатного журналіста. Пише статті на «жіночі» і морально-етичні теми: про психологію стосунків, кохання, виховання, історії відомих особистостей. І стає відомою і улюбленою авторкою мережевих жіночих ресурсів, чиї часом провокативні і контраверсійні статті викликають жваві обговорення у читацької аудиторії. Пробує писати вірші і прозу. Публікує їх у мережевих літературно-художніх виданнях: «Нова література», “Сніговий ком” та інші.

Відчуваючи, що комерційна діяльність заважає самореалізації, з 2012 року повертається до роботи в школі. Працює учителем зарубіжної літератури у інноваційному закладі освіти «Центрі дистанційної освіти «Джерело».

Після Революції Гідності свідомо почала писати українською.

Розгорнути

Ірина Власенко: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.