search user user

Люко Дашвар

Люко Дашвар — українська письменниця, журналістка, авторка сценаріїв для телебачення. Мисткиня є лавреаткою літературної премії Коронація слова. Роман «Село не люди» здобув ІІ премію та премію  «Дебюту року» від книжкового порталу «Друг читача» (2007). У 2008 за книгу  «Молоко з кров’ю» авторка стала дипломанткою конкурсу Коронація слова. Роман також є переможцем конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі – 2008». У 2009 твір «Рай. Центр» отримав диплом у категорії  «Вибір видавців» (конкурс Коронація слова).

Справжнє ім’я письменниці — Ірина Чернова. Жінка розповідає, що вигадала свій псевдонім, зібравши склади та літери імен дорогих для неї людей.

Понад 500 тисяч примірників книжок Люко Дашвар уже знайшли своїх читачів. Авторка пише так гостро й проникливо, психологічно і чуйно, що торкається струн душі кожного. Неможливо не співчувати героям, так само як неможливо не звернути увагу на болючі й неоднозначні проблеми, які порушує письменниця. Щобільше, прототипи літературних героїв та сюжетів, як правило, почуті або побачені Люко Дашвар у реальному житті.

Розгорнути
Люко Дашвар — українська письменниця, журналістка, авторка сценаріїв для телебачення. Мисткиня є лавреаткою літературної премії Коронація слова. Роман «Село не люди» здобув ІІ премію та премію  «Дебюту року» від книжкового порталу «Друг читача» (2007). У 2008 за книгу  «Молоко з кров’ю» авторка стала дипломанткою конкурсу Коронація слова. Роман також є переможцем конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі - 2008». У 2009 твір «Рай. Центр» отримав диплом у категорії  «Вибір видавців» (конкурс Коронація слова). Справжнє ім’я письменниці — Ірина Чернова. Жінка розповідає, що вигадала свій псевдонім, зібравши склади та літери імен дорогих для неї людей. Понад 500 тисяч примірників книжок Люко Дашвар уже знайшли своїх читачів. Авторка пише так гостро й проникливо, психологічно і чуйно, що торкається струн душі кожного. Неможливо не співчувати героям, так само як неможливо не звернути увагу на болючі й неоднозначні проблеми, які порушує письменниця. Щобільше, прототипи літературних героїв та сюжетів, як правило, почуті або побачені Люко Дашвар у реальному житті.

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.