search user user
Сергій Ухачевський

Сергій Ухачевський

нар. 1966 р.

Сергій Ухачевський – український письменник гостросюжетної прози, сценарист. Народився у Тернополі, закінчив філологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. Працював журналістом, продюсером, PR-консультантом, кризовим менеджером, сценаристом.

Був активним учасником Революції Гідності і АТО, обороняв Бориспільське летовище від можливого російського десанту. З перших днів російсько-української війни займався забезпеченням фронту та лікуванням бійців, очолює ГО “Міжнародна спілка волонтерів України”.

У 1994 р. з’явилася перша книга Сергія “Пройдисвіти”, яка й до сьогодні не втрачає актуальності. Боротьба головних героїв проти можновладців, кримінальних авторитетів, суспільні зміни часто нагадують українське сьогодення. 

У наступних його романах (“Карпатський капкан”, “Легенди нескореної зими”, “Такий шалений рік”, “Божевільний рейд”) ми теж зустрічаємо близьку тематику. Це Україна, Майдан, патріоти, політика, владне та міліцейське свавілля, дух боротьби та свободи, вибір – опускати руки чи ні. Саме на такому тлі відбуваються усі події, розгортаються закручені сюжетні та хвилюючі любовні лінії творів.

У доробку автора є ще документальна книга “Київ бандитський”, яка так і не потрапила на книжкові полиці. Проти її виходу були як представники криміналітету, так і правоохоронці, і, зрештою “невідомий зацікавлений” викупив увесь тираж видання, що планувався.

Ознайомитись із творчістю Сергія Ухачевського, лауреата премії “Золотий письменник України” можна і в зручному електронному форматі, придбавши його книги на нашому сайті.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.