search user user
promo-img

Катя Бльостка. Чому її всі читають

15 Січня 2025
Популярне Рекомендуємо

Книга «Матера вам не наймичка або чому діти це прекрасно» стала справжнім бестселером видавництва «Віхола». 

Катя Бльостка розповідає про материнство без прикрас: вона описує всі реалії в подробицях. Тут ви не знайдете ідеальної картинки й історій про «успішний успіх».Авторка пройде з вами весь шлях материнства: від вагітності до влаштування дитини в садочок. 

Рекомендуємо для прочитання не тільки жінкам, але й чоловікам, щоб вони могли краще зрозуміти й підтримати своїх жінок. 

2024 року команда підготувала новинку від Каті Бльостки — «Так тобі й треба». 

Катя Бльостка— авторка бестселера «Матера вам не наймичка, або Чому діти – це прекрасно…», «матера» чотирьох синів, блогерка. Народилась і виросла в смт Гоща Рівненської області. У 2014-му переїхала в США.

Катя Бльостка. Блог
Катя Бльостка. Фото з профілю авторки у Facebook

«Так тобі й треба, або Чому в стосунках варто обирати себе»

Авторка у звичній манері ділиться з читачами своєю історією: розповідає про власний досвід перших побачень, конфліктів з чоловіком, а також про шлях до розуміння та прийняття себе. 

Ця історія про любов, секс і стосунки з чоловіками, вона про зростання у невеликому селищі та дорослішання. А ще ця книга про вибір та любов до себе як основу всіх стосунків. Від дівчинки-підлітки до дорослої жінки — авторка ділиться своїми поглядами з гумором, самоіронією та легкою дозою вишуканого матюччя.

Катя Бльостка про свою книгу:

«Писати про особисте – це, як іди голяка межи людей». Готуйтесь, любі, бо я знімаю труси. Ви будете ностальгувати, сміятися, а, можливо, плакати. Співчувати, злитися, а, можливо, прощати. Як не крути, а крізь сторінки цієї книги, я полюбила і прийняла себе ще дужче. Сподіваюся, вона вплине на вас так само».

Обидві книги доступні у нашій інтернет-книгарні в електронному та аудіоформатах. 

«Грудень. Субота. Мені шістнадцять. Вік помилок, яких не уникнути. Деякі з них будуть розпрекрасними, деякі — печально – повчальними, уроки із деяких я засвою лише тоді, коли матиму своїх дітей. Але факт залишається беззаперечним: усе, що відбувається зараз зі мною та навколо мене, усі сценарії, у яких я — головна героїня, частина масовки або взагалі відсутній персонаж, так чи інакше формують мою особистість. І в майбутньому я не раз використовуватиму їх як референси, намагаючись знайти вихід із якоїсь сраки, і не раз заново їх подумки проживатиму, проговорюючи слова давнішніх діалогів уже по – іншому, по – новому, по – мудрому, бо у тридцять п’ять уже точно знаю, як варто було б тоді відповісти. І не раз сміятимусь із себе й дякуватиму за ці спогади. І не раз здивую себе, розчулившись і пустивши скупу соплю, коли випадково почую саме ту пісню. Так, ту. Напевно, у кожної з нас є саме та пісня. Під неї я зі своїм першим коханням кружляла на дансполі в момент, коли його рука, ніби ненароком і так випадково, сповзла мені на дупу. Мій подих затримався у грудях, а він усе продовжував заглядати в очі кольору Українського Полісся.
Забудуться деталі, якісь декорації, навіть чиїсь імена… Не забудуться трепет, радість, розчарування, біль і любов… Не забудуться тодішні відчуття, які панували в душі. Їх не витерти з пам’яті.
А поки грудень, субота, мені, нагадаю, шістнадцять, і я збираюсь на дискотеку в «Кабак». «Кабак» — легендарне й суворе місце славної Гощанщини (насправді назва цього закладу «Ресторан “Україна”», але в народі вона чомусь не прижилась). Розташований у даунтауні селища, на окраїні парку, біля РАЦСу й універмагу, «Кабак» ніколи не вирізнявся зайвою урочистістю. Важко когось замилувати сірим облізлим фасадом та інтер’єром, основний акцент якого — фіолетові штори і скатертини з найдешевшої, нібито велюрової, тканини у вибиті тюльпани. Проте «ресторан» був своєрідним монополістом у сфері розваг тамтешньої молоді (альтернатив на той час не було, за винятком літньої пори, коли гецала дискотека під відкритим небом із найоригінальнішою назвою «Лєтній»). Фішка «Ресторану “Україна”», себто «Кабаку», — завидна версатильність закладу, бо у будні там накривали поминальні обіди з гороховим пюре і коливом із солодкого рису, у вихідні гуляли весілля, дні народження та хрестини з чорносливом у сметанному кремі й голубцями завбільшки з блоху (чомусь саме маленькі голубці вважались еталоном високої гощанської кухні). А поміж цими життєвими оказіями, що супроводжувалися ловкими гастрономічними шедеврами, вечорами в «Кабаку» крутили дискотеку».

Уривок з книги

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.