search user user
Анастасія Нікуліна

Анастасія Нікуліна

Анастасія Нікуліна – українська письменниця, копірайтерка, інстаблоґерка, книжкова оглядачка, перекладачка. Авторка популярних книг для молоді й дорослих. Пише у стилях гостросоціальної прози, реалізму, фентезі, антиутопії, містики, казок. Перше оповідання з’явилося у збірці “Теплі історії про кохання” під псевдонімом Іва Шон.

Своєю точкою відліку авторка вважає перемогу фентезі “Завірюха” в “Коронації слова” у номінації “П’єси для дітей” 2016 року. Ознайомитись з її творами можна також у збірках “Львів. Смаколики. Різдво”, “Львів. Вишні. Дощі”, “Щастя у віконці”.

У період популярності гри “Синій кит” написала гостросюжетний роман-бурю “Сіль для моря, або Білий кит” (2017). Це історія про довіру, зневіру, і любов, цькування, конфлікти батьків та дітей, і прощення. Книга буде цікавою як для підлітків, так і для дорослих. Прочитавши її онлайн, кожен зможе впізнати себе, краще зрозуміти тих, хто поруч, знайти правильні відповіді на важливі питання. За мотивами цього роману у 2021 році було знято однойменний короткометражний фільм про булінг “Сіль для моря”.

Другим великим твором письменниці є роман про львівських трейсерів “Зграя” (2018), на створення якого авторку надихнув власний досвід паркуру.

Крім того Анастасія Нікуліна є співавторкою книг “Дім, у якому заблукав час” (2017), “Все буде добре” (2018) та “Більше нікому” (2020).

Щоб насолодитись живою мовою її творів, книги можна купити також і в електронному форматі.

Розгорнути

Анастасія Нікуліна: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.