search user user

Ернест Сетон-Томпсон

Ернест Сетон-Томпсон – відомий авантюрист та популярний письменник дев’ятнадцятого століття. Саме він очолював одну з найперших молодіжних організацій на території США та допомагав розвивати скаутський рух. Своїми знаннями в галузі зоології та навичками виживання у лісі Ернест ділився на сторінках своїх книг. Багато з них не втратили своєї актуальності і сьогодні.

Біографічні факти

Ернест Сетон-Томпсон, справжнє ім’я Ернест Еван Томпсон, народився у англійському місті Саут-Шилдсі, 14.08.1860 року. Майже відразу після народження сім’я переїхала до Торонто, де і виріс майбутній письменник. З самого дитинства у Ернеста не складались відносини з батьком, тому в підлітковому віці від постійних скандалів та сварок він тікав у ліс. Там він милувався природою та малював тварин. А після того, як у 21 рік Ернест отримав від батька рахунок, до якого увійшли всі витрати на його утримання з самого народження, він повністю розчарувався в батьківській любові. Ернест повністю повернув борг, але з батьком перестав спілкуватися. Після школи майбутній письменник вступив до Коледжу мистецтв, а далі, продовжив своє навчання у Парижі. Вже тоді він пробував писати свої перші твори, і дуже скоро до нього прийшла популярність.

Творчість та книги

Першим твором автора є збірник «Ссавці Манітоби». Після її виходу Сетону-Томпсону запропонували посаду натураліста, яку він згодом займав довгі роки. Варто відзначити, що в бібліографії автора налічується понад вісімдесяти книг, присвячених флорі та фауні. Це не тільки наукові праці, але і фантастичні розповіді, а також казки для дітей. Одним з найпопулярніших творів, є цикл «Оповідання про тварин». Книги Ернеста Сетона-Томпсона варто купити кожному, хто захоплюється природою та тваринами, адже письменник зміг наочно показати читачам, що навіть самі дикі тварини можуть мати почуття жалю та ряд позитивних якостей, які притаманні тільки їм.

Розгорнути

Ернест Сетон-Томпсон: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.