search user user

Луїза Олкотт

Луїза Мей Олкотт, до того як стала відомим та популярним автором, жила зовсім не літературою. За часів Громадянської війни вона працювала медичною сестрою (1832-88 рр.), намагалася боротися з рабством, брала участь у русі, метою якого було надання жінкам виборчих прав.

Завдяки написанню книг для дітей, Луїза Олкотт стала відомою та заможною, але це не позначилося на високих принципах та ідеалах, вона не змінила життєвої позиції. Її книги захоплюють та надихають. Твори наповнені вірою в майбутнє, оптимізмом, любов’ю та співчуттям до людей. Видання Олкотт затребувані та популярні, подобаються як молодим читачам, так і дорослим.

Роман «Маленькі жінки» є щирою зворушливою історією дитинства та шляху дорослішання чотирьох сестер. Це один із найвідоміших творів Луїзи Олкотт, який став відмінним зразком класичної американської юнацької літератури.

Роман «Гарні дружини» є продовженням «Маленьких жінок». Автор описує злети та падіння, радості та втрати вже дорослих сестер, до яких читачі встигли прив’язатися у попередній книзі.

Розгорнути

Луїза Олкотт: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.