search user user

Сара Вотерс

У дитинстві Сара складала вірші та оповідання на похмуро готичні теми, але ніколи всерйоз не думала стати письменником. Натомість вона мріяла стати археологом. Ніхто в її сім’ї не мав вищої освіти, але Саре навчання давалося легко, і вона вже в школі була націлена на те, щоб вступити до університету та зробити академічну кар’єру.

Після школи Вотерс вивчала англійську літературу в університеті Кента. Ступінь магістра вона здобула в університеті Ланкастера, де написала диплом на тему лесбійської історичної прози. Потім, у престижному Лондонському університеті королеви Марії, захистила докторську дисертацію під назвою «Вовча шкура та тога: історична проза лесбіянок та геїв з 1870 р. до наших днів». Працюючи над дисертацією, Уотерс вивчала порнографічні твори 19-го століття і там почерпнула задум свого першого роману, “Tipping the Velvet”, до написання якого приступила відразу після захисту.

До початку професійної письменницької діяльності працювала у книгарнях та бібліотеках, а також викладала у Відкритому університеті.

Розгорнути

Сара Вотерс: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.