search user user

Роберт Шеклі

Роберт Шеклі – всесвітньо відомий письменник, класик фантастичної літератури та найкращий майстер іронічних гумористичних історій. Майже всі його твори не тільки вражають фантастичними світами та непередбачуваною стилістикою, але й змушують замислитись про сенс людського життя. Більш того, всі його персонажі – це унікальні, багатогранні особистості, які з кожною сторінкою відкриваються по-новому. І якщо ви є шанувальником фантастичної літератури, то вам неодмінно варто купити книги цього автора.

Роберт Шеклі народився 16 липня 1928 року, в Брукліні. В дитинстві майбутній письменник був дуже допитливим, він любив джаз, книги та пригоди. У підлітковому віці він зачитувався книгами Каттнера, Старджона, Бредбері та мріяв стати визнаним автором бестселерів. Вже в школі Роберт намагався писати свої перші твори, проте тоді його спроби не увінчалися успіхом. У 16 років, він вирішив жити окремо від батьків, тому залишив навчання та пішов працювати. Якийсь час він заробляв на життя, працюючи продавцем у магазині, а пізніше відправився на службу до Кореї, де йому доручили редагувати газету. Після повернення з Кореї, Шеклі вивчав гуманітарні науки в університеті Нью-Йорка. Паралельно він відвідував лекції Ірвіна Шоу та заробляв на життя грою на гітарі. Проте обставини склалися так, що йому довелося залишити навчання та відправитись працювати на завод. Саме в період навчання в університеті, Шеклі зустрів свою першу дружину, яка народила йому сина. Однак шлюб швидко розпався. Другий шлюб також склався невдало, але від нього у Роберта народилася дочка. Третій і четвертий шлюб також розпалися дуже швидко, а головною жінкою в його житті Роберт називав п’яту дружину – Дану Гейбл. При цьому, останні роки життя Шеклі провів у самоті.

Перший серйозний твір автора – «Координаты Бессмертия» вийшло в світ у 1968 році. Книга, тоді ще нікому невідомого автора, дуже швидко стала популярною не тільки на території США, але і по всьому світу. Наступну його книгу любителі фантастики чекали з величезним нетерпінням, і твір «Цивілізація статусу» виправдала їх очікування. Серед інших робіт автора, варто виділити «Вкус пудинга», «Сезон рыбалки», «Пастка на людей». Варто відзначити, що всі твори Роберта Шеклі – це дійсно неймовірно захоплюючі пригодницькі історії. Кожна розповідь інтригуюча та неповторна. Саме тому, який би твір Шеклі ви не вибрали, вам гарантоване задоволення від неповторного авторського гумору та цікавого сюжету.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.