Книги-ХХІ

Кількість книг: 78

«Видавництво 21» (також знане як «Книги-ХХІ») тішить читачів і читачок своїми книгами вже майже 20 років.

Серед жанрів, напрямків та стилів представлені центральноєвропейський роман, роман пам’яті, автобіографічна проза й детективи з елементами трилеру та психоделіки. «Книги-ХХІ» спеціалізується переважно на перекладній літературі: у доробку видавництва знайдете сучасних європейських авторів (Мартіна Поллака, Арно Шмідта, Богдана Задури, Ришарда Капусцінського, Тадеуша Боровського, Інґеборґа Бахмана, Владо Жабота, Дженні Ерпенбек, Ельфріди Єлінек, Томаса Ґлавініча, Каталіна Доріана Флореску). До речі, іноземні твори видавництва перекладають відомі українські письменники та поети: Сергій Жадан, Андрій Любка, Юрко Прохасько, Олександр Бойченко та інші.

Якщо говорити про сучасну українську літературу, то у «Видавництві-21» у співпраці з Міжнародною літературною корпорацією «Meridian Czernowitz» виходять твори і наших майстрів слова. Не можемо не згадати роботи Христі Венгринюк, Андрія Любки, Сергія Жадана, Кирила Галушка, Євгенії Сенік, Анатолія Дністрового, Христини Лукащук, Максима Дупешка, Оксани Забужко, Тараса Прохаська, Юрка Іздрика і Євгенії Нестерович, Олександри Іванюк, Ірини Жураковської.

«Книги-ХХІ» співпрацює з дитячим арт-видавництвом «Чорні вівці», а також з проєктом «Вавилонська бібліотека», завдяки чому вийшли книги «Бог Скорпіон» Вільяма Ґолдінґа, «Пастка 22» Джозефа Геллера та «Галапаґос» Курта Воннеґута.

order Фільтр (0)
order Сортування: