Опис
Це історія кохання і втрат, рішучості й невтомної боротьби. Перед вами постане грецький пантеон очима Цирцеї — хитрої чарівниці, підступної красуні-спокусниці. Але це також історія жінки, яка виборює собі місце у світі чоловіків, адже іноді під знайомою поверхнею прихована й інша, глибша історія.
Цирцея, дочка бога Сонця Геліоса, виявилася незвичайною навіть за міркою богів — з рідкісною чаклунською силою, що здатна перекинути світ догоридриґом. Навіть Зевс відчув у ній загрозу, тому відіслав дівчину на безлюдний острів. Тепер Цирцея — вигнанка, яка ще дужче вдосконалює свою магію.
У її житті з’являються славнозвісні Дедал з Ікаром, Мінотавр, Медея та легендарний Одіссей. Але зрештою Цирцея розуміє, що самотня — і поміж богів, і поміж смертних. Жорстока доля чатує на неї, тож їй треба раз і назавжди визначитися, належить вона до богів, від яких народилася, або ж до смертних, яких полюбила понад усе.
Розгорнути
Оксана –
🌿Мої враження 🌸
Одразу кажу, я не люблю Грецьку міфологію і оце от все. Чому я читала? В рамках читацького клубу. Тому не ображайтеся на мене всі ті, хто любить цю історію.
Загалом мені було нормально, враховуючи, що я таке не читаю. Спочатку Цирцея мене бісила, але потім авторка змогла мене зацікавити та показати ріст героїні.
Я розумію, що це міфологія і все таке, але мені🤮 ці дивні сексуальні вподобання та звʼязки з биками тощо.
Для мене Цирцея так і не стала якоюсь особливою, не зіграла якусь визначну роль. Була і була. Хоча, так, вона пережила і потрахунькалась з багатьма.
Цікава ідея показати, яка вона богиня, але ще краща смертна. Мені як смертній, хотілось щось божественне читати😇
Мені було її шкода. Невпевнена в собі жінка, яка потребувала уваги. Зрозуміло, що то всі комплекси з її дитинства.
Увага далі конспірологічна теорія 😅
Можливо , ця книга була написана для Богів, але ця книга випадково потрапила до нас. Для них це бестселер і в новинку – чтиво про смертне життя. Але ми то прохавані цією смертною рутиною.
Конспірологічна теорія завершилась 😅
Дякую, що нагадали мені хто ці персонажі та дали поглянути на них під іншим кутом: Дедалі і Ікар, Мінтавр, Медея та Одіссей тощо.