search user user

Герберт Веллс

Герберт Велз – доктор біологічних наук, дослідник, публіцист, політичний діяч та відомий англійський письменник. Його бібліографія налічує безліч серйозних історичних та політичних робіт. Його твори відрізняються цікавими героями, а також непередбачуваними та оригінальними сюжетами. Але головне, що деякі технічні пристрої, що були описані автором понад сто років тому, сьогодні дійсно існують. І якщо ви відносите себе до любителів класичної фантастики, то вам неодмінно варто купити книги Велза.

Біографічні факти

Герберт Велз народився 21.09.1866 року в Лондоні. Його мати працювала економкою в одному з багатих будинків, а батько – володів невеликим магазинчиком, в якому продавалися предмети з порцеляни. У віці восьми років Герберт зламав ногу, тому змушений був довгий час дотримуватися постільного режиму. Саме цей час став переломним у житті хлопчика, адже врятуватися від нудьги йому допомагали книги. Найбільше його приваблювали твори, написані в науково-фантастичному жанрі, і він вирішив теж спробувати свої сили в написанні таких книг. Батьки робили все можливе, щоб їх син отримав гарну освіту, але через тривалу хворобу батька, Герберту з 13-ти років довелося самостійно заробляти на життя. Однак попри всі труднощі, Велз все ж вступив до університету й отримав диплом про вищу освіту.

Творчий шлях

Перший роман письменника – «Машина часу», було опубліковано у 1895 році. Цей роман відразу став популярним серед читачів, більш того він дав поштовх до розкриття теми. Саме після цього твору з’явилося сотні романів, оповідань та повістей про подорож в часі. До інших популярних творів автора варто віднести роман «Невидимець», «Війна світів» та «Перші люди на Місяці». Всього бібліографія письменника налічує понад 80 творів. Критики відзначають унікальну фантазію письменника, його вміння створювати захоплюючі сюжети, засновані на важливих інтелектуальних проблемах для людства. Книги автора наповнені глибоким філософським змістом, а його вміння прогнозувати наукові відкриття та розвиток нашого суспільства в усіх сферах діяльності дійсно викликає захоплення.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.