search user user

Володимир Дмитренко

Володимир Дмитренко — експерт з питань аналізу інформації та прогнозування, автор статей з проблем сучасної геополітики, опублікованих в Україні, Росії та Чехії, автор нових біографій римських імператорів, досліджень «Розвідка та інші таємні служби Стародавнього Риму і його супротивників», «Боги та вірування Стародавнього Риму» та «Історія грошей».

У минулому — аналітик військової розвідки, випускник Суворівського училища. Під час роботи у військовій розвідці займався розробкою математичних методів прогнозування подій у сучасному світі.

Для апробації своїх методів прогностики упродовж 30-ти років збирав перевірений матеріал про державний устрій, спецслужби, політичних діячів, вірування та звичаї Стародавнього Риму, який проіснував як держава понад тисячу років, і дає прекрасну можливість вивчити і ті процеси, які ведуть будь-яку, навіть маленьку державу, якою був спочатку Рим, до розквіту, перетворюючи її на світову наддержаву, і ті процеси, що позбавляють державу сили і приводять з часом до її зникнення.

Як аналітик військової розвідки, Автор детально дослідив кожне питання, але написав про це захопливо й просто. Спираючись на наукові дані, автор іноді коментує події, висуває власні гіпотези й припущення, але ніде, у жодному рядку, не використовує вигадки.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.