search user user

Оксана Галан

Зоопсихологиня, співзасновниця Школи порозуміння з тваринами «Pets&People», очолює «Association Pets&People Understanding», членкиня «International Association of Animal Behavior Consultants».

У чотири роки Оксану вигнали із зали цирку через істерику, яка вона влаштувала, побачивши вудила та піну на губах коня. З того часу, як згадує сама Оксана, вона почала зважати на те, що може відчувати тварина і власне з того ж моменту і почалася її професійна історія. Так, вже понад 10 років Оксана допомагає людям порозумітися зі своїми собаками та кішками, а також пояснює особливості цих стосунків.

«Ані кішки, ані собаки не намагаються нікому помститися і точно не планують захоплювати світ. Так, навіть коли вони гарчать та кусаються, — посміхається Оксана. — Усі вони живуть за принципом Теодора Рузвельта: роби те, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є».

«Вже не знаю, чи пес цьому навчив Рузвельта, чи хтось інший, але тим не менше йому вдалося ідеально описати те, як проживає кожну мить свого життя звичайна собака», — зауважує Оксана.

Розгорнути

Оксана Галан: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.