search user user

Ярослава Литвин

(24.03.1986)Письменницька кар’єра Ярослави Литвин розпочалася, коли авторці було всього двадцять. Дебютний роман Ярослави «Ігри» отримав у 2006 році відзнаку Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» і тоді ж побачив світ. Другий роман Ярослави під назвою «Пухнаста» було надруковано 2007 року.

Вісім років по тому повість письменниці «Роза Вітрів» посіла друге місце у літературному конкурсі видавництва «Смолоскип». Книжка вийшла друком того ж року. Повість отримала теплі відгуки як читачів, так і критиків. Уривки з неї були перекладені польською та опубліковані на сайті Salon Literacki. Презентації книжки відбулися не лише в Україні, але й у Польщі. За мотивами повісті було відзнято два короткометражні фільми.

2019 року ще один роман Ярослави — «Рік розпусти Клауса Отто Баха» — отримав диплом «Коронації слова». Саме цей роман «Фабула» із задоволенням пропонує своїм читачам.

Неабияке досягнення авторки — влучно переданий погляд пересічного європейця на ту дивну й заворожливу країну, у якій нам усім пощастило жити.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.