Лабораторія

Кількість книг: 27

Видавництво «Лабораторія» існує на українському книжковому ринку не так давно, але вже встигли підкорити серця читачів і читачок. 

Чому така назва? Видавництво пояснює це так: «Все просто, ми — як справжні лаборанти у сфері книговидання, бо націлені на ефективне розв’язання проблем читачів, аналізуємо їх потреби, виводимо ідеальну формулу корисної книжки, ретельно синтезуємо якісний книжковий продукт на базі своїх знань і досвіду». Команда видавництва переконана, що формулою ідеальної книги є: Сенс + Комфорт + Дизайн. 

«Лабораторія» відома своїми виданнями науково-популярної літератури (психологія, історія, біографії, філософія, саморозвиток, суспільно-політичні книги), але в їхньому доробку є й художні твори (фентезі, детективи, класика). Віднедавна книги сучасних українських авторів теж зʼявляються у видавництві.

Бестселерами «Лабораторії» є: «Запасний. Мемуари принца Гаррі, Герцога Сассекського», «Гітлер і Сталін. Тирани та Друга світова війна», «Черчилль і Орвелл. Битва за свободу», «Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, які не викликають ні довіри, ні симпатій», «За межами піраміди потреб. Новий погляд на самореалізацію», «77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни», «За перекопом є земля», «#Маріуполь #Надія».

order Фільтр (0)
order Сортування: