OLEAN

Кількість книг: 2

OLEAN — перше українське видавництво електронних видань! Його місія – зробити вітчизняну книгу доступною у будь-якій частині світу, що ми підтримуємо на всі 100. Крім того, OLEAN піклується і про екологічний аспект: робота з такими виданнями не завдасть жодної шкоди деревам.

Тепер кілька слів про асортимент. Олена Новіцька, засновниця видавництва, є фахівчинею з комунікацій, а тому і напрям для OLEAN вибрала відповідний — бізнес-літературу, політично-соціальні та історичні книги. Тут знайдете найсвіжішу аналітику сучасних маркетингових стратегій чи цілком практичні інструкції для майбутніх переговорів, а ще — аналіз комунікаційного феномена Володимира Зеленського. Любов до слова і визнання його сили команда легко передає вже самим підбором книг для свого видавництва.

Український ринок має багато достойних перекладів ділової літератури з англійської мови, тож OLEAN ставить перед собою амбітну мету — поповнити його книгами іспанських, мексиканських, польських, французьких та китайських авторів.

order Фільтр (0)
order Сортування: