search user user
Джон Кехо

Джон Кехо

Джон Кехо – канадський письменник, знаний в усьому світі як лектор-коуч, тренер із особистісного зростання і планування мотиваційної стратегії розвитку людини. Є автором низки актуальних для сучасного суспільства книг із популярної психології – про силу розуму, глибини підсвідомости, про пошук себе, соціальну усвідомленість і адаптацію в соціумі сучасної людини. 

Народився 1934 року в Торонто (Канада). Три роки аскетичного, самітницького способу життя в колумбійських лісах поза цивілізаційними благами сорокалітнього філософа (1975 – 1978 роки) – практичний досвід, з якого й розпочав шлях до самоусвідомлення і до розуміння себе у світі Джон Кехо. Лекції психолога-філантропа мають шалену популярність серед мільйонів слухачів-читачів у світі, мільйонні наклади видань стали рекордними на видавничому ринку. Його розуміння потреб людини, уміння бачити важливе й дріб’язкове, справжнє і штучне стало основою “Сили розуму” – спеціальної мотиваційної програми з вивчення меж і властивостей людського мозку, на основі якої Джон Кехо створив свої лекції, з якими подорожував світом, а згодом і бестселери.

Те, про що пише Джон Кехо – проста і приваблива стежка, якою з радістю йдуть подорожні і знаходять на ній відповіді на найважливіші питання – як реалізувати себе в сім’ї і в праці, де заховане щастя і що зробити для того, щоб бути щасливим. 

Зі шести книг-бестселерів Джона Кехо три вже перекладено українською мовою і їх маєте змогу придбати й у нашій книгарні. Підсвідомості все підвладне – одна з найвідоміших про те, як досягти успіху і не розчаруватися у житті. А навчитися цінувати себе й віднайти мотиваційний стрижень для досягнення успіхів на життєвих овидах – в особистому житті, у професії, в соціумі загалом, жити в злагоді зі самим собою допоможуть книги Гроші, успіх і виі Квантовий воїн”. Заохочуємо до прочитання і до зростання у думках і вчинках.

Розгорнути
Джон Кехо – канадський письменник, знаний в усьому світі як лектор-коуч, тренер із особистісного зростання і планування мотиваційної стратегії розвитку людини. Є автором низки актуальних для сучасного суспільства книг із популярної психології – про силу розуму, глибини підсвідомости, про пошук себе, соціальну усвідомленість і адаптацію в соціумі сучасної людини.  Народився 1934 року в Торонто (Канада). Три роки аскетичного, самітницького способу життя в колумбійських лісах поза цивілізаційними благами сорокалітнього філософа (1975 – 1978 роки) – практичний досвід, з якого й розпочав шлях до самоусвідомлення і до розуміння себе у світі Джон Кехо. Лекції психолога-філантропа мають шалену популярність серед мільйонів слухачів-читачів у світі, мільйонні наклади видань стали рекордними на видавничому ринку. Його розуміння потреб людини, уміння бачити важливе й дріб’язкове, справжнє і штучне стало основою “Сили розуму” – спеціальної мотиваційної програми з вивчення меж і властивостей людського мозку, на основі якої Джон Кехо створив свої лекції, з якими подорожував світом, а згодом і бестселери. Те, про що пише Джон Кехо – проста і приваблива стежка, якою з радістю йдуть подорожні і знаходять на ній відповіді на найважливіші питання – як реалізувати себе в сім’ї і в праці, де заховане щастя і що зробити для того, щоб бути щасливим.  Зі шести книг-бестселерів Джона Кехо три вже перекладено українською мовою і їх маєте змогу придбати й у нашій книгарні. Підсвідомості все підвладне – одна з найвідоміших про те, як досягти успіху і не розчаруватися у житті. А навчитися цінувати себе й віднайти мотиваційний стрижень для досягнення успіхів на життєвих овидах – в особистому житті, у професії, в соціумі загалом, жити в злагоді зі самим собою допоможуть книги Гроші, успіх і виі Квантовий воїн”. Заохочуємо до прочитання і до зростання у думках і вчинках.

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.