search user user

Андрій Сем'янків

Андрій понад 14 років працював в анестезіології та інтенсивній терапії. Крім лікарської практики, брав участь у міжнародних клінічних дослідженнях, навчав цивільних і військових медиків.

З дитинства хотів прокладати власний шлях, тому, хоч і зростав у родині філологів, обрав професію лікаря. Так само впевнено прийняв рішення займатися анестезіологією та інтенсивною терапією.

Свій блог MED GOblin у соцмережах він почав вести під час роботи за кордоном. З того часу Андрій пояснив десяткам (якщо не сотням) тисяч людей, що пацієнт має право знати чим і чому його лікують, що лікарі — теж люди, які можуть помилятися, медицина — це не таємниці для обраних, а чіткі наукові знання, і що кожен повинен брати відповідальність за своє здоров’я і лікування. А ще Андрій пише художню літературу, любить перечитувати Умберто Еко та знає, як навчити вас прокидатися о 5-й ранку (спойлер: це дуже жорсткий метод, тому ми вам про нього нічого не розкажемо).

Дебютом письменника є науково-популярна книга «Медицина доказова і не дуже». У цій роботі автор розвінчує найбільш популярні міфи, які стосуються нашого здоров’я та лікування. Книга розрахована на широку аудиторію, яка доступно написана і для медиків, і для пацієнтів. Ще однією перевагою є те, що вона заточена під українські реалії.

Але справжню популярність Андрієві Сем’янківу приніс медичний трилер «Танці з кістками». Історія розповідає про патологоанатома, який отримав пропозицію заробити продажем органів для трансплантації від мерців, що потрапляють до його моргу. Цей роман став переможцем у номінації «Книга року ВВС» у 2022. Станом на кінець 2023 року книга займає 2 позицію рейтингу продажів видавництва  «Віхола».

Розгорнути
Андрій понад 14 років працював в анестезіології та інтенсивній терапії. Крім лікарської практики, брав участь у міжнародних клінічних дослідженнях, навчав цивільних і військових медиків. З дитинства хотів прокладати власний шлях, тому, хоч і зростав у родині філологів, обрав професію лікаря. Так само впевнено прийняв рішення займатися анестезіологією та інтенсивною терапією. Свій блог MED GOblin у соцмережах він почав вести під час роботи за кордоном. З того часу Андрій пояснив десяткам (якщо не сотням) тисяч людей, що пацієнт має право знати чим і чому його лікують, що лікарі — теж люди, які можуть помилятися, медицина — це не таємниці для обраних, а чіткі наукові знання, і що кожен повинен брати відповідальність за своє здоров’я і лікування. А ще Андрій пише художню літературу, любить перечитувати Умберто Еко та знає, як навчити вас прокидатися о 5-й ранку (спойлер: це дуже жорсткий метод, тому ми вам про нього нічого не розкажемо). Дебютом письменника є науково-популярна книга «Медицина доказова і не дуже». У цій роботі автор розвінчує найбільш популярні міфи, які стосуються нашого здоров’я та лікування. Книга розрахована на широку аудиторію, яка доступно написана і для медиків, і для пацієнтів. Ще однією перевагою є те, що вона заточена під українські реалії. Але справжню популярність Андрієві Сем’янківу приніс медичний трилер «Танці з кістками». Історія розповідає про патологоанатома, який отримав пропозицію заробити продажем органів для трансплантації від мерців, що потрапляють до його моргу. Цей роман став переможцем у номінації «Книга року ВВС» у 2022. Станом на кінець 2023 року книга займає 2 позицію рейтингу продажів видавництва  «Віхола».

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.