search user user
Дарія Піскозуб

Дарія Піскозуб

Дарія Піскозуб — сучасна українська письменниця, яка здебільшого працює у фантастичних жанрах: фентезі, космоопера, постапокаліпсис.

Народилася авторка у Львові, у ньому ж опановувала комп’ютерні науки в Львівській політехніці. У повсякденному житті письменниця працює в ІТ проєктною менеджеркою. Любить настільні ігри і танцювати бачату.

У 2019 році Дарія з твором «Машина» перемогла у конкурсі фентезійних романів «Брама», а вже наступного року у видавництві Vivat вийшов цей дебютний роман авторки. «Машина» — перша книга однойменної тетралогії, яка розповідає про світ, де зникла цивілізація, натомість залишився штучний інтелект, божество Машина, яка керує останніми племенами на Землі. Але в один момент Машина починає змінюватись і людство задумується, чим вона є насправді. Другою книгою циклу є книга «Гемма».

Дарія Піскозуб є співзасновницею проєкту «Фантастичні Talk(s)», що об’єднує п’ятьох українських письменниць-фантасток: Ірину Грабовську, Наталію Матолінець, Світлану Тараторіну, Наталію Довгопол та саму Дарію. У 2022 році авторки видали збірку оповідань «Хроніки незвіданих земель», в яку увійшла космоопера Дарії «Земля обітована» про Україну 23 століття. За час участі у проєкті письменниця брала інтерв’ю у таких відомих авторів та авторок фентезі та наукової фантастики як Ребекка Кван, Джонатан Страуд, Джо Аберкромбі, В.Е. Шваб, Лі Бардуго, Голлі Блек, Джо Гілл та інших.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.