search user user

Ґері Чепмен

Гері Чепмен – психолог, спеціаліст із питань сімейних стосунків, письменник. Велика популярність прийшла до Гері Чепмена, як письменника, після публікації його бестселера «Пять языков любви». Чепмен також є автором видань для жінок, чоловіків і дітей. Майже у всіх своїх книгах автор розповідає про проблеми, які виникають між закоханими, у сімейному житті, у стосунках із дітьми. Він дає практичні рекомендації, як налагодити стосунки зі своєю половинкою, дітьми та родичами. Гері Чепмен проводить семінари і консультації для подружніх пар, веде програми на теми шлюбу, сімейних стосунків, які транслюються багатьма радіостанціями і через інтернет.

Біографія

Гері Чепмен – відомий експерт з людських взаємовідносин та автор цілої серії книг, присвячених даній тематики. Він народився в 1938 році, має декілька вищих освіт, є магістром мистецтв в області антропології, закінчив Біблійний Інститут Муді.

Гері давно та щасливо одружений. Разом зі своєю дружиною Керолін він проживає під одним дахом понад 45 років. У шлюбі народилося двоє дітей, які сьогодні вже дорослі і подарували Чепмену двох чарівних онуків.

В даний час він очолює велику компанію, веде авторську програму на радіо. З 1977 року служить старшим пастором в баптистській церкві. Саме з цього часу він почав писати книги та проводити різні семінари з питань взаємовідносин між людьми. Його книги користуються величезною популярністю по всьому світу.

Цікаві факти

Практично всі роботи автора побудовані на концепції «П’яти мов любові», яка вчить людей не тільки володіти своїми почуттями, а й розуміти емоції інших людей, коли вони виражаються на одній з цих мов:

– фізичний дотик;

– отримання подарунків;

– слова захоплення;

– акти служби;

– якісний час.

У всіх його книгах представлені прості, але мудрі поради, а також наведені зрозумілі приклади того, як багато болю та непорозуміння в людських відносинах через незнання простих істин.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.