search user user

Майкл Вілкінсон

Майкл Вілкінсон є одним із лідерів у сфері фасилітації в США. Він — засновник та генеральний директор компанії Leadership Strategies, автор шалено популярного курсу «Ефективний фасилітатор». Також він є засновником американської національної бази фасилітаторів та членом ради директорів Міжнародного інституту фасилітації.

Він — сертифікований професійний фасилітатор та сертифікований майстер-фасилітатор, а також частий гість на конференціях Міжнародної асоціації фасилітаторів. 2003 року Південно-східна асоціація фасилітаторів обрала його «Фасилітатором року» за досягнення та внесок у цю сферу.

За роки своєї кар’єри Вілкінсон провів понад п’ять сотень фасилітаційних сесій для понад ста громадських та приватних компаній, серед яких Coca-Cola Company, KPMG Peat Marwick, Центри з контролю та профілактики захворювань у США та благодійна організація United Way of America. Майкл Вілкінсон — широко визнаний фасилітатор, коуч та спікер як національного, так і світового рівня. Він працював у Бангкоку, Брисбені, Глазго, Гамбурзі, Гельсінкі, Гонконзі, Стамбулі, Лондоні, Мельбурні, Мілані, Нідерландах, Оксфорді, Саудівській Аравії, Сінгапурі, Сіднеї та Веллінгтоні.

До початку своєї кар’єри в галузі фасилітації Вілкінсон вісім років пропрацював у сфері консалтингу в компанії Ernst & Young. Губернатор штату обрав його — досвідченого консультанта з інформаційних технологій — як одного з дванадцяти учасників Ради з політики у сфері інформаційних технологій, де Майкл пропрацював два терміни.

Його життя — приклад позитивних результатів конструктивних дій. Він народився у Вашингтоні, жив із сім’єю в субсидованому державою житлі. Разом зі своїми п’ятьма братами й сестрами Майкл з ранніх років брався за різноманітну роботу, щоби заробити копійчину до скромного сімейного бюджету. Працюючи газетярем, він отримав стипендію від Washington Post та змогу навчатися в Школі Св. Марка, ексклюзивній підготовчій школі в Новій Англії. Йому було складно влитися в академічне середовище, про що свідчили перші роки навчання. Однак уже за три роки він опинився серед найуспішніших учнів свого класу. Він став стипендіатом Національної програми для здібних учнів й отримав грант від UPS Foundation на навчання в Дартмутському коледжі.

Нині Вілкінсон проживає в Атланті разом зі своєю дружиною та двома доньками.

Розгорнути

Майкл Вілкінсон: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.