search user user

Наталка Малетич

Народилася і живу у Львові. Письменниця, редакторка відділу дитячої літератури «Видавництва Старого Лева». Мама чудових доньки і сина, які найбільше надихають до творчості. Обожнюю літературу для підлітків і гарнезні ілюстровані книжки для дітей. А ще – веломандрівки, море, сніг, джаз, зоряне небо, котів і довгі затишні розмови з друзями та власними дітьми.

Авторка книжок:

– «Про Зайчика-Забудька та інші історії» (Грані-Т, 2009)

– «Щоденник Ельфа» (Видавництво Старого Лева,2015)

– «Іль. Казка про народження» (Видавництво Старого Лева, 2017)

– «Привид, який не міг заснути» (Видавництво Старого Лева, 2020)

– «Леся. Мандрівний клубочок» (Видавничо-освітній проект «Портал», 2021)

– «Великодня історія» (Видавництво Старого Лева, 2021)

Співавторка збірників «Різдвяна чудасія», «Весняна книжки», «Дарунок святого Миколая», «На Великдень» «Медяник для Миколая», «Чат для дівчат», «Казки під ялинку», «Книжка на сцені».

Упорядкувала книжки «10 історій для хлопців», «Літні віршики», «Сніговірші для малят», «Казки від ялинку», «Коли сніг пахне мандаринками». Переклала з польської трилогію Мар’яна Орлоня про детектива Носика.

Лауреатка ІІ премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року та I премії конкурсу «Біблійні історії» за повість «Великодня історія» (2010).

Книжка-картинка з ілюстраціями Наталі Чорної «Привид, який не міг заснути» отримала відзнаку BookForum Best Book Award 2020 в категорії літератури для дітей від 0 до 5 років – «за тонке розуміння запитів найменших, а отже, найвимогливіших читачів».

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.