search user user

Йохан Ідема

Йохан Ідема — пристрасний пропагандист культурних інновацій. Працює консультантом, письменником, ініціатором і культурним підприємцем. Спеціалізується на розробці креативних концепцій, бізнес-плануванні, стратегічному та інноваційному управлінні і зборі коштів.

Йохан має великий досвід роботи в якості старшого консультанта з мистецтва в голландської консалтинговій фірмі LAgroup. Його клієнтами були найбільші голландські культурні установи, такі як Concertgebouw, Paradiso, Королівський театр Карре, Форум Гронінгер, Premsela, Музей Ван Гога, Академія дизайну Ейндховена і кілька культурних фондів.

Йохан регулярно виступає на конференціях і має послужний список в письмовій формі. Його останні публікації включають «За чорним ящиком» та «Білий куб» (2009), справжнє! – Переосмислення живий класичної музики (2011) і Як відвідати художній музей (2014 року).

Ідема працював в декількох установах культури, у тому числі в Центрі виконавських мистецтв ім. Лінкольна (Нью-Йорк) і в якості головного програміста в нідерландському архітектурному інституті (Роттердам). Він отримав ступінь магістра в галузі управління інноваціями в Університеті Делфта і в Управлінні мистецтв в Університеті Нью-Йорка.

У 2014 році Йохан Ідема був удостоєний премії за творчість «Новий радикал, який змінює світ мистецтва на краще».

Розгорнути

Йохан Ідема: електронні книги українською

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.