search user user

Джон Маррс

Джон Маррс – широко відомий автор книг, який пише в жанрі трилера. Вигадані ним похмурі, хитромудрі сюжети тісно переплітаються з дослідженням психології взаємовідносин, що і робить автора такими популярними та затребуваними по всьому світі.

Коротка біографія Джон Маррс з’явився на світ 04.11.1970 року у невеликому містечку Нортгемптон. Джон був єдиною дитиною у своїх батьків, і на думку письменника, саме це допомогло йому розвинути свою фантазію.

Після успішного закінчення школи Маррс влаштувався працювати журналістом в одну з місцевих газет. У його обов’язки входило ведення музичної колонки. Для цього Джону доводилось відвідувати різні концерти, і він вважав це заняття чудовою розвагою. Трохи пізніше він почав працювати у столичному журналі «News of the World», а після став займатися фрілансом. Особливо добре йому вдавалися інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, кіно та телебачення.

Творчий шлях

Джон завжди захоплювався літературою і читанням, однак свій перший роман – «Скривджені сини», автор написав лише в 43 роки . Варто звернути увагу, що рукопис відмовилися друкувати більше 80 видавців, і тоді Маррс вирішив представити свою творчість онлайн.

Близько двох років Джон намагався всіляко представити свою творчість через соціальні мережі. І нарешті на нього вийшло видавництво «Thomas & Mercer», яке надрукувало роман, правда під назвою «Коли ти зник». Свій найвідоміший роман «The One. Єдиний» Маррс написав всього за чотири місяці. На його сторінках автор розмірковує на тему підбору пари по ДНК-тесту і наочно показує, наскільки «сліпа» буває любов. Після того, як Джон Маррс став впізнаваним автором, він вирішив залишити журналістику і повністю всього себе присвятити написанню книг . Його психологічні трилери «Добра самаритянка», «Її останній крок», «Пасажири» та інші користуються величезною популярністю серед читачів.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.