search user user

Марк Рендольф

Марк Рендольф – інвестор, радник-консультант та підприємець-ветеран Силіконової долини. Він є одним із засновників та першим виконавчим директором компанії Netflix, а його книга «Ця ідея ніколи не спрацює! Неймовірна історія заснування Netflix», моментально стала бестселером та розійшлась по всьому світу мільйонним тиражом.

Біографія

Марк Рендольф народився 29 квітня 1958 року, в Чаппакуа, штат Нью-Йорк. Після школи він вступив до Нью-Йоркського Гамильтонського коледжу, де отримав ступінь з геології. Після закінчення коледжу він почав працювати в музичній компанії Cherry Lane. Паралельно він почав активно вести проекти на просторах інтернету, створив безліч успішних стартапів, а потім став наставником для підприємців-початківців та інвестором численних успішних підприємств, що пропонують технологічні новинки на ринку. Рендольфа часто запрошують виступати в якості спікера на різних корпоративних заходах. І варто відзначити, що його лекції користуються величезною популярністю.

Творчість та книги

Безумовно, Netflix не відразу став популярним, однак, коли люди по всьому світу змогли дивитися на цій платформі улюблені фільми та серіали, багатьом стало цікаво, хто ж є її творцями та як вони змогли досягти таких результатів. На сторінках своєї книги «Ця ідея ніколи не спрацює! Неймовірна історія заснування Netflix», Марк Рендольф відверто розповів історію злетів та падінь Netflix. Критики відзначають, що ця книга є однією з найцікавіших про бізнес. Її не можна назвати підручником, однак якщо ви хочете дізнатись більше про платформу, на якій дивитесь серіали та фільми або якщо вам цікаві поради успішного бізнесмена, то вам неодмінно варто прочитати цю книгу. Після того, як Рендольф пішов з Netflix, він почав активно подорожувати по всьому світу і вести лекції. Під час цих виступів, Марк ділиться особистим досвідом та вчить успішного інвестування.

Розгорнути

Підтримайте українські видавництва -
купіть електронні книги улюблених авторів у форматі EPUB.